Бердичівське
лісове господарство
державне підприємство

Лісгоспи Житомирщини можуть стати учасниками інвестиційного проекту

20.02.2020 (давність новини: 140 дн.) Автор:  Прес-служба Житомирського ОУЛМГ
Загальні новини

Перший заступник начальника  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Ільїн взяв участь у зустрічі заступників голови Житомирської ОДА Володимира Федоренка та Віктора Градівського з інвестором з Іспанії.
Хорхе Овехеро, представник групи компаній Pellet Europe, презентував присутнім можливості компаній та заявив про наміри переробляти порубкові рештки на лісосіках області.
Компанія готова зачищати лісові ділянки після проведення рубань та на власному обладнанні переробляти  неліквід: сучки, тріски та гілля – все те, що нині лісівниками просто спалюється. 
Учасники зустрічі виїхали до Левківського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство» та безпосередньо на лісовій ділянці продовжили обговорення деталей інвестиційного  проекту. Зокрема наголошувалося, що така співпраця буде вигідна усім учасникам проекту.
«Лісівники ж зацікавлені у ній насамперед тому, що у лісогосподарських підприємств відпаде необхідність прибирати лісосіки та  спалювати лісосічні рештки, а це економія коштів та уникнення негативного впливу на навколишнє середовище", - наголосив Роман Ільїн.